NEMOKAMAS PRISTATYMAS IR GRĄŽINIMAS LIETUVOJE PER DPD siuntų taškus ir terminalus

SIUNTIMO TAISYKLĖS

 

1. PREKIŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE

RŪBAI IR DAIKTAI LIETUVOJE Siunčiame per DPD siuntų taškus ir terminalus. PREKĖS IŠSIUNČIAMOS PER 1-3 D.D. NUO UŽSAKYMO IR APMOKĖJIMO GAVIMO. PO IŠSIUNTIMO PREKĖS PRISTAtomos KITĄ DARBO DIENĄ. APIE PREKĖS IŠSIUNTIMĄ ir atsiradimą jūsų paštomate būsite informuoti sms žinute. Iš paštomato prekes reikia atsiimti per 7 dienas. Nespėjus atsiimti siuntos, siunta yra grąžinama pardavėjui ir tuomet už papildomą išsiuntimą imamas 4 Eur mokestis.

Jeigu neturite galimybės gauti siuntos į DPD paštomatą, tuomet galima pasirinkti siuntimą per DPD kurjerį arba registruotos siuntos išsiuntimo galimybę Lietuvos paštu. Apie siuntos išsiuntimą informuosime atskiru laišku, ne vėliau kaip per 24 val. Nuo siuntos pristatymo į pašto skyrių.

KARANTINO LAIKOTARPIU SIUNTŲ PER LIETUVOS PAŠTĄ NEVYKDOME.

JEIGU PREKĖS NETURIME SANDĖLYJE, ARBA PREKĖ YRA GAMINAMA PAGAL IŠANKSTINĮ UŽSAKYMĄ (PVZ. BATAI), TUOMET APIE GAMYBOS IR PRISTATYMO LAIKĄ BŪSITE INFORMUOTI ATSKIRU LAIŠKU, KURĮ GAUSITE APMOKĖJĘ UŽ PREKES. 

PRISTATYMAS LIETUVOJE NEMOKAMAS.

2. PREKIŲ PRISTATYMAS EUROPOS SĄJUNGOS VALSTYBĖSE*

PREKĖS Į ES SIUNČIAMOS PIRMENYBINIU REGISTRUOTU PAŠTU PER LIETUVOS PAŠTĄ. IŠSIUNČIAMOS PER 1-3 DARBO DIENAS PO UŽSAKYMO APMOKĖJIMO.

SIUNTIMAS ES:  5 EUR.

*KARANTINO METU PRISTATOME Į NAMUS PER DPD KURJERĮ, SIUNTIMO KAINA : 15 EUR

3. PREKIŲ PRISTATYMAS Į KITAS (NE EUROPOS SĄJUNGOS VALSTYBES)

PREKĖS SIUNČIAMOS PIRMENYBINIU REGISTRUOTU PAŠTU PER LIETUVOS PAŠTĄ. IŠSIUNČIAMOS PER 1-3 DARBO DIENAS PO UŽSAKYMO APMOKĖJIMO. PARDAVĖJAS NEATSAKO UŽ MUITŲ, PVM  AR KITAS SIUNTOS GAVĖJO ŠALYJE REGLAMENTUOTAS MOKESTINES PRIEVOLES, ŠIAS IŠLAIDAS APMOKA PIRKĖJAS. 

SIUNTIMAS WORLDWIDE: 10 EUR. 

*KARANTINO METU PRISTATOME Į NAMUS PER DPD KURJERĮ, SIUNTIMO KAINA : 20 EUR

JEI TURITE KLAUSIMŲ, SUSISIEKITE: SHOP@ATSIKELIIRVARAI.LT