ATSIKELI IR VARAI – TAI RŪBAI IR DAIKTAI SUKURTI TIEMS, KURIE KELIASI ANKSTI IR GULASI VĖLAI. TAI GYVENIMO FILOSOFIJA, KURIOJE KASDIENYBĖ YRA TOKIA, KOKIA YRA – PAPRASTA, NELABAI SPALVOTA, BET KASKART STEBINANTI. KIEKVIENAS ATSIKELI IR VARAI RŪBAS IR DAIKTAS, KURIAMAS TAIP, KAD BŪTŲ YPAČ PATOGUS, LENGVAI PRIŽIŪRIMAS IR NESUNKIAI PRIE VISKO DERINAMAS, TINKANTIS ĮVAIRIOMS GYVENIMO VEIKLOMS. 

AŠ, AUŠRA ŠEDUIKYTĖ, ŠIO PREKIŲ ŽENKLO KŪRĖJA VISADA SIEKIAU SUKURTI KUO UNIVERSALESNĘ UNIFORMĄ UŽIMTAM MIESTIEČIUI, KAD ŽMOGUS EITŲ IR VEIKTŲ TAI, KĄ MĖGSTA LABIAUSIAI, O NE GAIŠTŲ LAIKĄ PRIE VEIDRODŽIO GALVODAMAS, KĄ ČIA APSIRENGUS, KAIP ČIA SUSIDERINUS. TIKIU, kad turint mažiau, bet universalesnių daiktų viskas darosi tik lengviau. O baziniai vienspalviai minimalistinio stiliaus rūbai ir daiktai nėra nuobodu, tai yra praktiška ir tvaru. 

Stebėdama kaip keičiasi pasaulio poreikiai ir ištekliai, keičiuosi pati, noriu, kad keistųsi ir klientų supratimas apie daiktus. Sąmoningumas ir atsakingas vartojimas dabar yra svarbiausia mano, todėl  ir šio prekės ženklo užduotis. Auginti prekės ženklą ne didinant skirtingų modelių ir kolekcijų skaičių, o didinant jo sąmoningumą. Tikslas: kurti mažiau, bet tikrai reikalingų rūbų ir aksesuarų, atsakingai galvojant apie pakuotes, sąnaudas ir gamybos išteklius bei žmonių būsenas, kurie su manimi bendradarbiauja ir taip labai daug prisededa prie šio projekto. 

Šalia noro gaminti tik universalius ir bazinius modelius išlieka ir žaismingi džemperiai ir marškinėliai su užrašais, kurie lieka ta razina, kai norisi iš savęs pasijuokti. Nors esi rimtas minimalistas ir rengiesi tik juodai, bet kartais tiesiog atsikeli ir negalvoji, o tiesiog varai, nes kas kitas, jei ne tu?! Arba dovanos forma priminti apie tai bičiuliui. 

VISI RŪBAI IR BATAI GAMINAMI IŠSKIRTINAI LIETUVOJE. GAMYBAI NAUDOJAME KRUOPŠČIAI ATRINKTAS MEDŽIAGAS, KURIOS LAMDOSI MAŽIAU IR TARNAUJA ILGIAU. AUKŠTOS KOKYBĖS TRIKOTAŽAS, AUDINIAI BEI NATŪRALI ODA PATYRUSIŲ SIUVĖJŲ IR BATSIUVIŲ RANKOSE PAVIRSTA Į UŽIMTŲ ŽMONIŲ JAU PAMĖGTUS MINIMALISTINIO STILIAUS DŽEMPERIUS, MARŠKINĖLIUS, ŠVARKUS, KUPRINES IR BATUS.

ATSIKELI IR VARAI SVARBIAUSIA:

  • KOKYBĖ, KOKYBĖ, KOKYBĖ

  • UNIVERSALUMAS

  • IŠTIKIMYBĖ SAU IR SAVO VIZIJAI

  • AUTENTIŠKUMAS

  • MEILĖ TAM, KĄ VEIKI KASDIEN

ATSIKELI IR VARAI – LIETUVIŠKAS PREKIŲ ŽENKLAS, ĮKVĖPTAS TALENTINGŲ IR DIRBANČIŲ ŽMONIŲ, KASDIENIO GYVENIMO, LIETUVIŠKO ORO, GATVĖS KULTŪROS,  TAUTOSAKOS, MIESTO IR KAIMO, GIMĖ 2012 METŲ RUDENĮ. NUO TADA AUKŠTESNĖS KOKYBĖS IR STANDARTŲ SIEKIMAS, TVARESNIS VARTOJIMAS IR  IŠRANKESNI KLIENTAI IR JŲ PASITIKĖJIMAS PREKIŲ ŽENKLU VERČIA KIEKVIENĄ RYTĄ ĮKŪRĖJĄ AUŠRĄ ŠEDUIKYTĘ IR JOS KOMANDĄ STENGTIS VIS LABIAU.