PĖDOS MATAVIMO INSTRUKCIJA

1. ATSISTOKITE TAIP, KAD SVORIS BŪTŲ ANT ABIEJŲ KOJŲ. KOJOS LYGIAGREČIAI VIENA ŠALIA KITOS, ABI PILNAI ANT ŽEMĖS. GERIAUSIA, JEI KAŽKAS KITAS PAMATUOTŲ. JEI NĖRA KAM, TADA GERIAU ATSISĖSKITE.
ANT A4 FORMATO LAPO APSIBRĖŽKITE PĖDĄ, TAIP, KAD TIES KULNU PIEŠTUKAS EITŲ STATMENAI TAŠKUI A, O ANTRĄ TAŠKĄ B PAŽYMĖKITE ARČIAU PĖDOS, TAIP KAIP NATŪRALIAI VEDASI PIEŠTUKAS BRĖŽIANT APLINK. KAIP PARODYTA PAVEIKSLĖLYJE NR.1. AIŠKIAI APIBRĖŽKITE PIRŠTUS.
PAVEIKSLĖLIS NR. 1

2. SU METRU IŠMATUOKITE NURODYTAS APIMTIS CM (PAVEIKSLĖLIS NR.2). MATUOJANT PĖDA TURI BŪTI NEJUDINAMA, ABI PĖDOS VISU SVORIU ANT ŽEMĖS.

 

I - TIES PLAČIAUSIA VIETA, KUR KAULIUKAS

II - ŠIEK TIEK AUKŠČIAU

III - TIES KELTIMI - PĖDOS DALIMI, KURI LABIAUSIAI IŠKILUSI

IV - TARP KULNO IR ČIURNOS

V -  TĄ VIETĄ, KUR MAŽDAUG EINA BATO AULIUKAS (JEI BATAI SU AULIUKU)


PAVEIKSLĖLIS NR. 2

3. TEN KUR APSIBRĖŽETE PĖDĄ, NUBRĖŽKITE STAMENIS IR PAMATUOKITE ATSTUMĄ LINIUOTE NUO KULNO (A) IKI AUKŠČIAUSIO PIRŠTO TAŠKO (C) IR ATSTUMĄ PER PLAČIAUSIĄ PĖDOS VIETĄ (D-E). PAVEIKSLĖLIS NR.3 ŠALIA APIBRĖŽTOS PĖDOS, ANT TO PATIES LAPO SURAŠYKITE PAMATUOTUS DYDŽIUS (CM):

PĖDOS ILGIS, PĖDOS PLOTIS, I, II, III, IV, V. PAVEIKSLĖLIS NR.3.


ŠĮ LAPĄ REIKIA NUFOTOGRAFUOTI ARBA NUSKENUOTI ATSIŲSTI MUMS EL. PAŠTU: INFO@ATSIKELIIRVARAI.LT KARTU SU UŽSAKYMO NUMERIU IR SAVO KONTAKTINIAIS DUOMENIMIS.


PAVEIKSLĖLIS NR. 3

JEIGU PĖDĄ MATUOJATE TODĖL, KAD NETIKO JAU ĮSIGYTAS DYDIS, NEPAMIRŠKITE PRIDĖTI LAPO SU IŠMATAVIMAIS PRIE GRĄŽINAMOS SIUNTOS.

 

TAI NEBUS 100% TIKSLUS PĖDOS PAMATAVIMAS, KURĮ GALĖTŲ PADARYTI PROFESIONALAS, TODĖL Į ŠIUOS DYDŽIUS GAMINDAMI BATUS TIK ATSIŽVELGSIME. NORINT BATUS PASIŪTI BŪTENT JŪSŲ PĖDAI, REIKIA PROFESIONALO RANKOS - GAL ATEITYJE BUS IR TOKIA GALIMYBĖ:) BET IR ŠIS BŪDAS YRA TIKRAI DAUGIAU NEGU JOKIŲ IŠMATAVIMŲ, TODĖL PABANDYTI VERTA.