NEMOKAMAS PRISTATYMAS IR GRĄŽINIMAS LIETUVOJE PER DPD siuntų taškus ir terminalus 

LOAFERIAI iš verstos odos

Kai norisi klasikos, o mums norisi ir kuo toliau, tuo dažniau. Šie british loafer tipo bateliai su odiniais "kutosėliais" (angl. tassel) pasiūti iš storos juodos verstos odos su prabangiai atrodančiu bordo odos pamušalu bei odiniu padu. Pirmą kartą išbandėme odinį padą - atrodo tikrai gerai! 

Batelius galima užsisakyti ir su mikroporinės gumos padu, kas bus mažiau prabangiai atrodantis, bet gal kiek minkštesnis ir univesalesnis sprendimas. Dėl norimų batelių užsakymo, rašykite laiškus, pabandysime rasti geriausią sprendimą.

IŠORĖ: juoda versta oda
VIDUS: bordo odos pamušalas
Smėlio spalvos odinis padas

36 - 24 CM
37 - 24.5 CM
38 - 25 CM
39 - 25.5 CM
40 - 26 CM
41 - 26.5 CM

VISI MŪSŲ BATAI YRA RANKŲ DARBO IR GAMINAMI LIETUVOJE. ODOS Blizgumo intensyvumas, atspalvis gali šiek tiek skirtis nuo esančio nuotraukoje, nes batai gaminami ne masiškai, todėl visai identiška pora neįmanoma.

JEIGU REIKIAMO DYDŽIO NETURIME, PAGAMINAME PER DVI SAVAITES NUO UŽSAKYMO IR APMOKĖJIMO. NORĖDAMI TEISINGAI IŠSIMATUOTI SAVO PĖDĄ NAMUOSE, PERŽIŪRĖKITE MŪSŲ PĖDOS MATAVIMO INSTRUKCIJĄ.

JEIGU NEPAVYKSTA PASIMATUOTI AR TURITE KITŲ KLAUSIMŲ SUSIJUSIŲ SU BATŲ UŽSAKYMU, SUSISIEKITE: info@atsikeliirvarai.lt arba užpildykite užklausos formą puslapio apačioje.

219.00€
Dydis: