NEMOKAMAS PRISTATYMAS LIETUVOJE PER DPD siuntų taškus ir terminalus 

JUODOS balerinos

Nelabai mėgom balerinų, kaip kasdienių batų, bet norėjosi sukurti lengvas "tapkutes", kurias netgi lengva įsimesti į rankinę ir paskeisti, jei pervargsti su aukštakulniais ar kokiais kitais nelabai patogiais batais. Kūrėm, kūrėm visokias, net perlenkiamas buvome padarę, bet galiausiai vis tiek išėjo balerinos, kurias nešioti gali nuo ryto iki vakaro. 

Čia tai jau tikrai aukščiausio laipsnio minimalizmas!

IŠORĖ: juoda natūrali oda
VIDUS: tamsiai pilkas odos pamušalas
Smėlio spalvos odinis padas

36 - 24 CM
37 - 24.5 CM
38 - 25 CM
39 - 25.5 CM
40 - 26 CM
41 - 26.5 CM

VISI MŪSŲ BATAI YRA RANKŲ DARBO IR GAMINAMI LIETUVOJE. ODOS Blizgumo intensyvumas, atspalvis gali šiek tiek skirtis nuo esančio nuotraukoje, nes batai gaminami ne masiškai, todėl visai identiška pora neįmanoma.

JEIGU REIKIAMO DYDŽIO NETURIME, PAGAMINAME PER DVI SAVAITES NUO UŽSAKYMO IR APMOKĖJIMO. NORĖDAMI TEISINGAI IŠSIMATUOTI SAVO PĖDĄ NAMUOSE, PERŽIŪRĖKITE MŪSŲ PĖDOS MATAVIMO INSTRUKCIJĄ.

JEIGU NEPAVYKSTA PASIMATUOTI AR TURITE KITŲ KLAUSIMŲ SUSIJUSIŲ SU BATŲ UŽSAKYMU, SUSISIEKITE: info@atsikeliirvarai.lt arba užpildykite užklausos formą puslapio apačioje.

DĖL NORIMO DYDŽIO UŽSAKYMO RAŠYKITE INFO@ATSIKELIIRVARAI.LT ARBA FB ŽINUTE, PAGAL INDIVIDUALIUS IŠMATAVIMUS SIŪTŲ BATŲ KAINA BUS BE NUOLAIDOS


179.00€
89.00€
Dydis: