GRĄŽINIMO TAISYKLĖS


Norint grąžinti arba pakeisti prekę būtina atsispausdinti ir užpildyti viršuje esančią formą ir prie jos prisegus sąskaitą-faktūrą arba kasos aparato kvitą atsiųsti kartu su grąžinama preke.

Jeigu prekė keičiama ar grąžinama ne paštu, o yra pristatoma atgal į mūsų kabinetą  adresu: A. Jakšto g. 9 – 129, Vilnius, formą užpildyti galima ir atvykus.

 

1. PREKIŲ GRĄŽINIMAS

 

1.1 . Norėdamas grąžinti prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti Lietuvoje per 14 dienų, Europos sajungoje ir kitose šalyse per 30 dienų nuo prekės pristatymo pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją el. paštu: shop@atsikeliirvarai.lt ir užpildęs prekių grąžinimo formą pateiktą aukščiau.

1.2. Pirkėjas grąžindamas prekes turi siųsti registruota siunta arba per kurjerį. Registruotos siuntos numeris privalo būti pateiktas Pardavėjui elektroniniu paštu: shop@atsikeliirvarai.lt ne vėliau kaip per 24 val. po išsiuntimo.

1.3. Grąžinamų prekių grąžinimo, keitimo išlaidas apmoka Pirkėjas.

1.4. Grąžinama prekė turi būti nesugadinta, nedėvėta, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeista, nenuplėšta popierinė etiketė, nesutepta ir kt.). Grąžinant prekę būtina pateikti popierinį (atspausdintą) jos įsigijimo dokumentą (užsakymo, pavedimo kopiją).

1.5 . Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šių Taisyklių 1.1-1.5 punktuose nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

1.6. Grąžinant prekę, Pirkėjui grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos pirkėjui nėra grąžinamos.

1.7. Jeigu už prekę Pirkėjas mokėjo dovanų kuponu, tai grąžinamas kuponas ir kita papildomai sumokėta suma, jei tokia buvo sumokėta.

1.8. Jeigu Pirkėjas grąžina prekę, pirktą su nuolaida, grąžinama už prekę sumokėta suma su galiojusia nuolaida.

1.9 Pinigai grąžinami į Pirkėjo banko sąskaitą ne vėliau kaip per 7 d.d. nuo Prekės gavimo. Pinigai pervedami į grąžinimo formoje nurodytą banko sąskaitą. Grąžinimas vykdomas tik į to paties asmens, kuris pirko prekę, banko sąskaitą.

 

NEKOKYBIŠKŲ AR KLAIDINGŲ PREKIŲ GRĄŽINIMAS:

 


1.10. Nekokybiška prekė laikoma:
1.10.1. Prek
ė, akivaizdžiai neatitinkanti Pardavėjo pateiktos informacijos, turinti trūkumų ar kitų pastebimų defektų.
1.10.2. Prek
ė, netinkama naudoti pagal įprastą paskirtį.

1.10.3. Prekė, neatitinka kokybės rodiklių, kurie paprastai yra būdingi to paties pobūdžio prekėms.

1.11. Prekė nėra laikoma nekokybiška  ir 1.13-1.15 punktai negalioja, jeigu Pirkėjas prekės užsakymo metu neatidžiai perskaitė prekės aprašymą ir nori grąžinti prekę dėl netikusios spalvos, modelio, dydžio. Tokiu atveju galioja 1.5 taisyklių punktas.

1.12. Prekė nėra laikoma nekokybiška, jei prekės išvaizda ar savybės pasikeitė nuo normalaus ir įprasto prekės naudojimo ir nusidevėjimo.

1.13. Pirkėjas, manydamas, jog įsigijo nekokybišką prekę privalo informuoti Pardavėją el. paštu shop@atsikeliirvarai, pridedant nekokybiškos prekės ir/arba siuntinio nuotraukas ar video, aprašančias iškilusią problemą.

1.14. Kai grąžinama nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti nekokybišką prekę analogiška kokybiška preke, trūkumus ištaisyti arba grąžinti Pirkėjui pinigus.

1.15. Grąžinama nekokybiška prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Grąžinant prekę būtina pateikti popierinį (atspausdintą) jos įsigijimo dokumentą.

1.16. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šių Taisyklių 1.13-1.15 punktuose nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.2. PREKIŲ KEITIMAS

 

2.1 Prekės spalvą, modelį ar dydį galima pakeisti, jeigu norima spalva, dydis arba modelis tuo metu yra sandėlyje.  Prekės keičiamos - Lietuvoje per 14 dienų, Europos sajungoje ir kitose šalyse per 30 dienų nuo prekės pristatymo pirkėjui dienos.

2.2 Keičiama prekė turi būti nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Keičiant prekę būtina pateikti popierinį (atspausdintą) jos įsigijimo dokumentą (pirkimo čekį, užsakymo nr, sąskaitą-faktūrą).

2.3. Pirkėjas norimą pakeisti prekę turi išsiųsti registruota siunta per Lietuvos paštą arba per kurjerį. Registruotos siuntos numeris privalo būti pateiktas Pardavėjui elektroniniu paštu: shop@atsikeliirvarai.lt ne vėliau kaip per 24 val. po išsiuntimo.


2.4 Visos su keitimu susijusios pašto išlaidos apmokamos paties pirkėjo. 
Dėl prekių keitimo galite kreiptis el.paštu: shop@atsikeliirvarai.lt arba atvykti adresu: A. Jakšto g. 9 - 129, Vilnius ir pasikeisti prekę.

2.5 Keičiant prekę ATSIKELI IR VARAI kabinete su savimi turėti prekės pirkimą įrodantį dokumentą (pirkimo čekį, sąskaitą faktūrą). Prekė turi būti nedėvėta, nepažeista, su visomis etiketėmis ir pakuotėmis.

 

3. BATŲ GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS

 

3.1 Batai įsigyti ATSIKELI IR VARAI parduotuvėje gali būti grąžinami pagal bendras grąžinimo taisykles.

3.2 Batai gali būti keičiami, jeigu tuo metu sandėlyje yra reikiamas modelis ar dydis. Jeigu tokios prekės sandėlyje nėra, tuomet Pirkėjas atgauna už prekę sumokėtus pinigus.

3.3 Pagal išankstinį (neesantys sandėlyje) arba individualų užsakymą pasiūti batai gali būti keičiami tik tuo atveju, jeigu norimą dydį ar modelį tuo metu turime sandėlyje. 

3.4 Pagal  išankstinį (neesantys sandėlyje) arba individualų užsakymą pasiūti batai gali būti grąžinami pagal bendras grąžinimo taisykles, tačiau avansas sumokėtas už individualiai užsakytų batų siuvimą nėra grąžinimas.

Jei turite klausimų, susisiekite: shop@atsikeliirvarai.lt