ATSIKELI IR VARAItai rūbai ir daiktai sukurti tiems, kurie keliasi anksti ir gulasi vėlai. Tai gyvenimo filosofija, kurioje kasdienybė yra tokia, kokia yra – paprasta, nelabai spalvota, bet kaskart stebinanti. Kiekvienas ATSIKELI IR VARAI rūbas ir daiktas, kuriamas taip, kad būtų ypač patogus, lengvai prižiūrimas ir nesunkiai prie visko derinamas, tinkantis ir darbui, ir po jo.

Mūsų siekis sukurti užimtam miestiečiui uniformą, kad žmogus darytų tai, ką sugeba geriausiai, ir jam nebereiktų galvoti, ką apsirengti. Tuo pasirūpinsime mes.

Visi mūsų rūbai ir batai gaminami išskirtinai Lietuvoje. Gamybai naudojame kruopščiai atrinktas medžiagas, kurios lamdosi mažiau ir tarnauja ilgiau. Aukštos kokybės trikotažas, audiniai bei natūrali oda patyrusių siuvėjų ir batsiuvių rankose pavirsta į užimtų žmonių jau pamėgtus minimalistinio stiliaus džemperius, marškinėlius, sukneles ir batus. 

ATSIKELI IR VARAI komandai svarbiausia:

  • Kokybė, kokybė, kokybė
  • Ištikimybė sau ir savo vizijai
  • Lietuviškumas
  • Meilė darbui
  • Pagarba klientui 

ATSIKELI IR VARAI – lietuviškas prekių ženklas, įkvėptas talentingų ir dirbančių žmonių, kasdienio gyvenimo, lietuviško oro, sovietinio palikimo, gatvės kultūros,  tautosakos, miesto ir kaimo, gimė 2012 metų rudenį. Nuo tada aukštesnės kokybės ir standartų siekimas, išrankesni klientai ir jų pasitikėjimas prekių ženklu verčia kiekvieną rytą įkūrėją Aušrą Šeduikytę ir jos komandą dirbti daugiau ir stengtis labiau.